Uprava i nadzor

Objavljeno: 07.08.2017

NEVRJEME 06.08.2017.

Rovinj je noćas pogodilo jako nevrjeme praćeno jakim vjetrom, obilnom kišom i grmljavinama. Uslijed naleta vjetra pucala su stabla i grane na više lokacija, i uzrokovale dosta problema na cestama i javnim površinama. Naši vrijedni djelatnici od ranog jutra su na terenu i čine sve kako bi grad doveli u normalno stanje. Akcije se provode organizirano po prioritetima, sve službe rade pojačanim tempom kako bi što prije doveli grad u normalu. Ceste i putevi su očišćeni od srušenih stabala, granja i iglica, tako da je grad prohodan. Prilikom uklanjanja granja uvelike pomažu i neumorni djelatnici JVP Rovinj. Grad će uskoro biti vraćen u prvobitno stanje. Molimo građane i posjetitelje za strpljenje.