Parkirališta Kristijan Laginja, mag.ing.el., 052/ 813 230; int 135

Objavljeno: 02.11.2018

NEVRIJEME

Zbog jakog nevremena koje je 29.listopada zadesilo područje Rovinja radnici PJ Tržnica I parkiralište su tijekom noći sa 29. i 30.listopada u suradnji sa vatrogasnom službom i Komunalnim redarstvom imali pune ruke posla na osiguravanju sigurnosti građana i imovine.

U ulici Aldo Negri je spašeno od veće štete vozilo parkirano uz samu obalu, na parkiralištu Autobusna u ulici M.Benussi je uklonjen pano koji se srušio uslijed jakih udara vjetra.Odrađeno je I više intervencija zaštite imovine i građana zbog odlomljenih komada fasada u starogradskoj jezgri.

Kod stare “željezničke stanice” na Obali Nona je saniran prolaz za pješake u dužini od stotinjak metara.

Zaštićen je dio odlomljene rive u ulici Aldo Negri.

Gradska luka se još uvijek čisti pojačano.

Parkirališta Valdibora su bila pod upozorenjem zbog jakog vjetra i mogućeg prelijevanja mora.

Zahvaljujemo građanima na suradnji i dojavama koje su nam bitno olakšale odrađen posao.